Jumtu montāža

Piedāvājam visu veidu jumtu, noteksistēmu, dažādu jumta konstrukciju izbūves un montāžas darbus, savus pakalpojumus piedāvājot gan privātpersonām, gan valsts/pašvaldības iestādēm, namīpašniekiem un uzņēmumiem.

Pirms sākt būvēt māju, būtu labi jau iepriekš zināt, kāds jumts ir iecerēts. Labāko jumta konstrukciju un tam atbilstošo pārklājumu vēl pirms būvniecības sākšanas Jums palīdzēs izvēlēties profesionāli jumta darbu speciālisti.
Izvēloties metāla jumtu, jāpievērš uzmanība materiāla biezumam un tā pārklājumam. Prasmīgi un konkrētam namam piemērots metāla jumts, kas tiks ieklāts kvalitatīvi un profesionāli, kalpos ļoti garus gadus. Metāla jumta pārklājums ir arī salīdzinoši viegls, ērti kopjams, tāpēc tas ir labs risinājums arī senākām ēkām, kuru jumtiem nepieciešams remonts, vai arī tādām ēkām, kuru konstrukcijas nav tik lielu slodžu noturīgas.
Nepieciešams arī pārliecināties, vai jumts ir/nav pareizi un pietiekoši nosiltināts. Lai nama siltums aukstā laikā neizkūpētu gaisā, jumtu nepieciešams prasmīgi nosiltināt. Turklāt, lai kondensāts, kas veidojas uz metāla jumtiem, nebojātu siltumizolāciju, ne mazāk svarīga ir jumta antikondensāta plēves izvēle un iestrādāšana.

Mūsu prasmīgais darbaspēks, kuru vada pieredzējuši darbu vadītāji, ikvienu pasūtītāja ieceri realizēs laikus un kvalitatīvi.
Izpildītajam darbam dodam 3 gadu garantiju.

„Skārda jumti” piedāvā šādu jumta seguma montāžu:
- Valcprofils
- Cinkots skārds
- Krāsota tērauda jumti ar dažādu pārklājumu
- Kapara jumti

Klasika
- Krāsota tērauda jumti

No kā ir atkarīga skārda jumta kvalitāte?
- No izmantotajiem materiāliem:
Moduļu metāldakstiņa
Kompozīcijas metāla dakstiņa
Metāla šindeļa
Trapecveida profila (cinkotem jumtiem un krāsota tērauda jumtiem)
- No profesionālas ieklāšanas
- No turpmākas jumta apkopes

Objektu izpēte
Lai spētu ieteikt labāko jumta pārklājumu, montāžas variantus, nepieciešamos remonta darbus, aizbrauksim pie Jums, apsekosim jumtu klātienē un sniegsim atzinumu par tā stāvokli. Rekomendējam nepieciešamos remonta darbus, izstāstām arī par nepieciešamo ikgadējo jumta apkopi.
Izveidojam darbu izmaksu tāmi gan vecākiem jumtiem, kam nepieciešams remonts, gan arī pavisam no jauna būvējamiem jumtiem. Izvēloties mūs, Jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu piedāvājumu un optimālo risinājumu savam projektam.
Mūsu pieredzējušie darbinieki spēs palīdzēt jebkurā situācijā un atradīs risinājumu katram projektam.

Mēs veicam:
- objekta izpēti klātienē
- visus nepieciešamos mērījumus tāmes sagatavošanai
- materiālu un veicamo darbu izmaksu aprēķināšanu
- cenu piedāvājuma sagatavošanu

Apmācības un konsultācijas
Lai kļūtu par profesionālu skārdnieku un jumiķi, ir nepieciešami daudzi gadi, uzkrājot pieredzi zinošu meistaru vadībā. Mēs mācām jaunos speciālistus, palīdzot atklāt aroda knifus un tā burvību.

Namīpašniekiem, namu apsaimniekotājiem un citiem interesentiem sniedzam rekomendācijas un konsultācijas ne tikai pirms izvēlēties atbilstošāko jumta konstrukciju, montāžu un izbūvi, bet arī to, kā veikt ikgadējo jumta apkopi, lai jumta mūžs būtu ilgs.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums – Kontakti

Skārda izstrādājumi
Saskaņā ar klienta iecerēm, izmēriem un skicēm izgatavojam un uzstādām arī dažāda izmēra speciālus skārda apdares elementus: kores, nosedzošie elementi (vējdēļi, pieslēgumi utt.), fasādes palodzes, šīberus, karnīzes, skursteņu cepures, sateknes, atlokus, sniega turētājus (gan skārda, gan saliktus no caurulītēm), skārda jumta lūkas (ovālas un kantainas) u.c. izstrādājumus (t.sk., arī no nerūsējošā skārda).
Ražojam arī dūmvadus no nerūsējošā skārda. Pēc klienta pasūtījuma lokām un izgatavojam dažādu diametru dūmvadu sagataves un detaļas.

Veicam arī visa veida metināšanas darbus gan uz vietas objektā, gan arī pašu darbnīcā. Metinām kaparu, melno metālu, nerūsējošo tēraudu un alumīniju.

Scroll Up