Vēsture

Piedāvājam visu veidu jumtu,noteksistēmu, dažādu konstrukciju u.c. montāžas darbus. Tāpat veicam fasāžu apdares darbus, apšujot tās ar skārda plāksnēm. Piedāvājam savu darba spēku mūsu klientam, kas stingrā vadītāja uzraudzībā, paveiks savu darbu produktīvi un kvalitatīvi. Izpildītajam darbam dodam 3 gadu garantiju.

Veicam visu veidu jumta segumu uzstādīšanas, remonta, renovācijas un apkopes darbus. Apsekojam jumtu un sniedzam atzinumu par to stāvokli, sniedzam rekomendācijas par nepieciešamajiem remonta darbiem, gan par veicamajiem ikgadējiem apkopes pasākumiem. Sastādām jumta ierīkošanas izmaksu tāmes, gan remontējamiem jumtiem, gan no jauna ierīkojamiem.

Galvenokārt specializējamies industriālā un sabiedriskā sektora uzņēmumu jumtu renovēšanā, remontu darbu veikšanā un apkalpošanā.
Mūsu komandā ir profesionāli jumiķi ar ilgstošu darba pieredzi jumiķu darbos, kas apliecinājuši sevi, piedaloties daudzu jumtu remontu un rekonstrukciju vadīšanā Latvijā un ārpus tās robežām.

Gadiem uzkrātā pieredze dažāda lieluma un sarežģītības jumtu segumu ieklāšanas un jumtu siltumizolācijas sistēmas izveides darbos, ļauj mums šobrīd veikt komplicētus un apjomīgus jumtu ierīkošanas projektus, kā arī nodrošina mūsu klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus jumtu ierīkošanā un remontā.

Mūsu Misija

Sniegt saviem klientiem kvalitatīvus, standartiem atbilstošus pakalpojumus.
Mēs strādājam tā, lai klienti būtu apmierināti ar kvalitāti un ar mūsu sniegtiem pakalpojumiem. Tāpēc daram savu darbu uzmanīgi, kvalitatīvi, ieverojot visus noteikumus un klienta prasības.
Apvienojot iegūto pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, mēs padarām jumtus visvairāk atbilstošus Jūsu vajadzībām!

Mūsu Mērķi

- Nepārtraukti pilnveidojot darbinieku zināšanas jumtu ierīkošanas un remonta darbu jomā.
- Vēlamies kļūt par vadošo jumiķu uzņēmumu Latvijā

Scroll Up