Par mums

Uzņēmumam „Skārda jumti” ir vairāk nekā 15 gadu pieredze nozarē, uzkrātas zināšanas, pieejamas tehnoloģijas un prasmīgs darba spēks, piedāvājot Latvijā visu veidu jumtu, noteksistēmu, dažādu jumta konstrukciju izbūves un montāžas darbus gan privātmājām, gan arī sabiedriskām ēkām un industriāliem objektiem.
Veicam arī fasāžu apdari, apšujot tās ar skārda plāksnēm.
Pasūtot sava projekta realizāciju pie mums, Jūs iegūsiet prasmīgu darbaspēku, kuru vada pieredzējuši darbu vadītāji, kas ikvienu pasūtītāja ieceri realizēs laikus un kvalitatīvi. Paveiktajam darbam dodam 3 gadu garantiju.
Veicam visu veidu jumta segumu ieklāšanas, remonta, renovācijas un apkopes darbus.
Mēs cenšamies nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu. Aizbrauksim pie Jums, apsekosim jumtu klātienē un sniegsim atzinumu par tā stāvokli. Rekomendējam nepieciešamos remonta darbus, izstāstām arī par nepieciešamo ikgadējo jumta apkopi. Izveidojam darbu izmaksu tāmi gan vecākiem jumtiem, kam nepieciešams remonts, gan arī pavisam no jauna būvējamiem jumtiem.

Galvenokārt specializējamies industriālā un sabiedriskā sektora uzņēmumu jumtu ierīkošanā, renovēšanā, remontu darbu veikšanā un apkalpošanā.
Mūsu komandā ir profesionāli jumiķi ar ilggadēju, praktiska darba pieredzi, kas apliecinājuši sevi, piedaloties daudzu jumtu ierīkošanā, remontu un rekonstrukciju vadīšanā Latvijā un ārpus tās robežām.

Daudzu gadu garumā uzkrātā pieredze dažāda lieluma un sarežģītības jumtu segumu ieklāšanas un jumtu siltumizolācijas sistēmas izveides darbos ļauj mums veiksmīgi veikt komplicētus un apjomīgus jumtu ierīkošanas projektus, kā arī nodrošina mūsu klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus jumtu ierīkošanā un remontā.

Mūsu Misija 

Sniegt saviem klientiem kvalitatīvus, augstiem būvniecības standartiem atbilstošus pakalpojumus. 
Mēs strādājam tā, lai klienti būtu apmierināti ar kvalitāti un ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.  
Darām savu darbu kvalitatīvi, ievērojot visus noteikumus, laika limitus un klienta prasības. 
Apvienojot pieredzi, zināšanas un jaunākās tehnoloģijas, radīt klientu vajadzībām visatbilstošākos jumtus.  

Mūsu Mērķi 

- Nepārtraukti pilnveidot zināšanas un kāpināt profesionalitāti jumtu ierīkošanas un remonta darbu jomā.
Kļūt par līderi - jumiķu uzņēmumu Latvijā. 

 

Scroll Up